Pramogos

PRAMOGOS

Aktyvios pramogos

Baidarių žygiai, tinklinis, krepšinis, batutas vaikams, aktyvūs lauko žaidimai.

Baidarės:

Dvivietė polietileninė baidarė JOLLY . Patikima ir universali dvivietė polietileninė baidarė. Tinkama plaukioti visų tipų upėmis ir kitais vandens telkiniais. Modelis pritaikytas intensyviam naudojimui.

Dvivietė baidarė Finder. Finder – ekonomiškos, tvirtos, saugios, stabilios dvivietės polietileninės baidarės. Rekomenduojama nuomai ir individualiam naudojimui. Ypač paprasta baidarės kontrukcija užtikrina ilgaamžiškumą bei nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš presuoto polietileno, kuris nebijo stiprių smūgių ir atlaiko ekstremalias salygas, todėl galite būti ramūs, kad tikrai užbaigsite kelionę. Patogios, nugaros nevarginančios sėdynės ir kojų atramos suteiks pilną plaukimo komfortą.

 

Poilsio pramogos

Lauko supynės, hamakai, gultai, tiltai su gražiu peizažu į tekančią upę bei mišką. Modernus stiklo pluošto 10 vietų kubilas, su led apšvietimu ir hidro-oro masažų sistema.

Kulinarinis paveldas

Laužavietės, kepsninės įvairiems patiekalams ant ugnies gaminti. Turime galimybę pristatyti dzūkiškas „bandas“, grikinę „babką“ ir kitus regionui būdingus patiekalus.